ראשי   |   אודות   |   יצירת קשר  
054-5676367
 שעות מענה : 20:00 - 10:00
 

צביעה לפי מספרים מה זה

27.03.2019 (12:00)
שרתה עליכם, פתאום, המוזה, לצייר משהו? זה בסדר - יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם - ערכת "ציור לפי מספרים" שלנו. הדף או משטח הציור מכילים את העיצוב על פי צורות שונות ועליהן מוטבעים מספרים - המספרים מייצגים את הצבעים בהם עליכם להשתמש כדי להשלים את הציור.

 
אנחנו מחשיבים אותה כאמנות בפני עצמה - הרבה מלקוחותינו תולים אותה על הקיר ומשוויצים בה - בכל זאת, הם חלק מהיצירה של הציור… ואתם ממש לא חייבים לספר לכל אחד שמדובר בציור שעשה מישהו אחר או מנגד להגיד שזו תמונה מקורית.ואן גוך, לידיעתכם, ככל שתפתיע אתכם העובדה - היה צייר גרוע בתחילת דרכו.

הוא החל את דרכו כצייר בכך שהעתיק ציורים של אחרים. הקריירה עתירת התהילה שלו החלה מהעתקה של ציורים של אחרים. כן, העתקה! כנראה, שהעובדה שהוא גרוע בלצייר לא נעלמה מעיניו והוא חיפש פתרון יצירתי ליכולות הציור שלו.בתערוכה האחרונה שהועלתה במוזאון דנבר (מוזיאון לאמנות), שנקראה Becoming Van Gogh, הציגו את ציוריו מהשנים הראשונות. אם תציצו בתמונות אלו - אנחנו מבטיחים לכם שזה יפיח בכם מידה רבה של תקווה. הוא התחיל על ידי העתקת רישומים מהסוג שניתן לראות בחלק האחורי של ספרי הקומיקס - כשחובבנים היו שולחים ציורים בהבטחה של זכייה בפרס לציור הנבחר, וכך היו מגלים כשרונות חדשים לציור. אחר כך עבר להעתקת ציורים קיימים. רק אחרי שהיה מספיק מנוסה ובטוח בעצמה - החליט לצייר כמה ציורים שלו. ובכולם - גם בציוריו שלו - הוא היה גרוע אבל זה לא עצר אותו מלנסות ולנסות - ולהשתפר.

צביעה באמצעות ערכת מספרים מאפשרת לכם לייצר משהו טוב יותר - ומייד. זה גם מעלה, באופן ניכר, את הבטחון העצמי שלנו ואת ההערכה העצמית שלנו כלפי עצמנו.

כמובן, שאפשר "לברוח" לצילום ולצלם בלי סוף ובכך להתגאות במה שאתם עושים אבל אם אתם באמת רוצים לייצר משהו חי, אמיתי, שיעניק לכם גאווה עם חלוף השנים - התמידו בציור וכנראה שבמהלך השנים תוכלו להגיע לרמת מיומנות גבוהה שיעריכו אותה. המסע הזה של החתירה אל עבר היעד או המטרה מוציאים מכם דברים שלא ידעתם שקיימים אצלכם.


 
הוספת תגובה
RSS Feed